Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Universal 9000 LV 9 кВА
Ukrtehnologija Universal 9000 LV 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:60-242 В
Точність на виході (±):1.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Universal 9000 LV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 99-205 В
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 9000 — діапазон вхідної напруги – 60-270 В, номінальні вхідні напруги – 143-252 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 9000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-242 В, номінальні вхідні напруги – 99-205 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 9000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-290 В, номінальні вхідні напруги – 175-280 В
Модификації Ukrtehnologija Universal 9000 LV
Ціни на Ukrtehnologija Universal 9000 LV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Universal 5000 LV 5 кВА | від 20 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Universal 7500 LV 7.5 кВА | від 21 194 грн. | 2 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Universal 9000 LV 9 кВА | від 22 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Universal 12000 LV 12 кВА | від 27 661 грн. | 2 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Universal 15000 LV 15 кВА | від 44 576 грн. | 1 пропозиція | ||
Ukrtehnologija Universal 20000 LV 20 кВА | від 48 556 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →