Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Standard 35000x3 105 кВА
Фото 3 | Товар застарів 90 740 грн. Тип стабілізатора: симісторний; Вхідна напруга: 400 В (3 фази); Потужність (кВА): 105; Вхідна напруга (В): 239-433; Точність вихідної напруги (±), %: 3; Швидкість спрацьовування (мс): 20; Габарити (мм): 640x1050x310; |
Ukrtehnologija Standard 35000x3 105 кВА
Тип:симісторний
Потужність:105 кВА
Вхідна напруга:239-433 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Standard 35000x3:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 16
Модификації Ukrtehnologija Standard 35000x3
Ціни на Ukrtehnologija Standard 35000x3 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Standard 5000x3 15 кВА | від 53 133 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 7500x3 22.5 кВА | від 54 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 9000x3 27 кВА | від 61 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Standard 12000x3 36 кВА | від 70 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 15000x3 45 кВА | від 101 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 20000x3 60 кВА | від 108 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →