Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Standard 20000 HV 20 кВА
Ukrtehnologija Standard 20000 HV 20 кВА
Тип:симісторний
Потужність:20 кВА
Вхідна напруга:60-290 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Standard 20000 HV 20 кВА
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Standard HV | 38 610 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология STANDARD 20000 (HV) | 39 000 грн. |
Укртехнологія STANDARD 20000 HV | 38 417 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Standard НСН-20000 HV (100-А) | 39 000 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Standard 20000 HV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 16
- Номінальні вхідні напруги — 175-286 В
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель STANDARD 20000 — діапазон вхідної напруги – 60-265 В, номінальні вхідні напруги – 138-250 В
- Модель STANDARD 20000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 99-210 В
- Модель STANDARD 20000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-290 В, номінальні вхідні напруги – 175-286 В
Модификації Ukrtehnologija Standard 20000 HV
Ціни на Ukrtehnologija Standard 20000 HV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Standard 5000 HV 5 кВА | від 16 929 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 7500 HV 7.5 кВА | від 18 519 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 9000 HV 9 кВА | від 19 603 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 12000 HV 12 кВА | від 24 528 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 15000 HV 15 кВА | від 36 447 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 20000 HV 20 кВА | від 38 417 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →