Біти / торцеві голівки Ultra 4010302
Ultra 4010302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultra 4010302
Усі ціни 6 →Набор бит Ultra PН3x25мм 1/4" 25шт S2 (4010302) 4010302 | 255 грн. |
Набір біт Ultra PН3×25мм 1/4" 25шт S2 (пласт кейс) 4010302 4010302 | 205 грн. |
Набір біт PН325мм 1/4" 25шт S2 (пласт кейс) ULTRA (4010302) | 205 грн. |
Набір біт Ultra PН325мм 1/4" 25шт S2 (пласт кейс) 4010302 | 205 грн. |
Набір біт Ultra PН3x25мм 1/4" 25шт S2 (4010302) | 275 грн. |
Набір біт Ultra PН3x25мм 1/4 25шт S2 (4010302) | 295 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →