Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-942
Stanley 1-68-942 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-942
Усі ціни 14 →STANLEY 1-68-942 | 335 грн. |
Бита Stanley с 6-гранным хвостовиком 1/4" Ph1 L=25 мм 25 шт 1-68-942 | 335 грн. |
Біта Stanley Ph1, довжина 25 мм, 25 шт 1-68-942 | 335 грн. |
Бита Phillips Stanley 1/4" PH1 25шт (1-68-942) | 335 грн. |
Біта з шестигранним хвостовиком 1/4 під шліц Ph1 довжиною 25 мм STANLEY 1- | 335 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →