Біти / торцеві голівки Metabo 626703000
Metabo 626703000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626703000
Усі ціни 12 →Набір біт Metabo Promotion 15 предметів (626703000) | 280 грн. |
Набір біт Metabo Promotion 15 предметів 626703000 | 280 грн. |
Набір біт Metabo SP, 15 шт 626703000 | 271 грн. |
Набор бит с магнитным держателем Metabo SP в боксе, 15 шт 626703000 | 280 грн. |
Набір біт Metabo Bit box 15 предметів 626703000 | 271 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →