Пневматичний пістолет Umarex Glock 19 (5.8358)
Відео 15Фото 3 |
Umarex Glock 19 |
|
Ліцензійна копія вогнепальної пістолета Glock 19.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Glock 19
Страйкбольный пистолет Umarex Glock 19 Gen 4 Gas кал. 6 мм (2.6456) | 9 020 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 19 (5.8358) | 5 148 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Glock 19 (5.8358) | 5 148 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Glock 19 | 5 148 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →