Пневматичний револьвер Umarex Colt Python .357 6" (5.8149)
Відео 5Фото 4 |
Umarex Colt Python .357 6" |
|
Ліцензована копія легендарного револьвера Colt Python .357 6".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Colt Python .357 6"
Усі ціни 8 →Umarex Colt Python 6" | 4 650 грн. |
Пневматический револьвер Umarex Colt Python 6" кал.4,5мм (5.8149) | 5 104 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Colt Python 6″ (5.8149) | 4 872 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Colt Python 6 (5.8149) | 5 104 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Colt Python 6 (5.8149) 5.8149 | 5 104 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →