Пневматичний пістолет Umarex MP5 K-PDW (5.8159)
Відео 10Фото 15 |
Umarex MP5 K-PDW |
|
Цей пневматичний пістолет-кулемет має розбірну конструкцію приклада. Якщо від'єднати приклад і встановити на його місце заглушку, то в результаті виходить просто пістолет. Потужний пістолет, з містким сховищем. На свіжому балончику зі стисненим газом заряди залишають ствол на швидкості до 150 м/с. В якості зарядів використовуються пластикові кульки. В магазин їх поміщається до 41 штуки. На пістолет можливо встановити оптичний приціл або тактичний ліхтар.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Купити Umarex MP5 K-PDW
Усі ціни 12 →Umarex Heckler & Koch MP5 K-PDW Blowback | 9 000 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Heckler & Koch MP5 K-PDW Blowback | 9 636 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Heckler & Koch MP5 K-PDW кал.4,5мм (5.8 | 9 636 грн. |
Пневматична гвинтівка Umarex Heckler Koch MP5 K-PDW Blowback (5.8159) | 9 636 грн. |
Пневматическая винтовка Umarex Heckler Koch MP5 K-PDW Blowback (5.8159) 5. | 9 636 грн. |