Вантажна шина Unicoin R-201 385/65 R22.5 164K
Фото 10 |
Виберіть розмір вантажної шини
Unicoin R-201 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 152 M 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unicoin R-201 385/65 R22.5 164K
Unicoin R-201 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR | 12 500 грн. |
Unicoin R-201 рульова рульова (385/65R22,5 164K) 396087 | 12 480 грн. |
Шина Unicoin R-201 (рульова) 385/65 R22.5 164K PR24 | 13 930 грн. |
Модификації Unicoin R-201 385/65 R22.5 164K
Ціни на Unicoin R-201 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Unicoin R-201 385/65 R22.5 152M | від 12 418 грн. | 1 пропозиція | ||
Unicoin R-201 385/65 R22.5 164K | від 12 480 грн. | 3 пропозиції |