Комп'ютерне крісло Unique Rover 2
Фото 3 |
Unique Rover 2 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique Rover 2
Усі ціни 50 →Крісло Unique Fotel Rover 2 Bl401 Magenta | 18 614 грн. |
Unique Fotel Rover 2 Bl401 Magenta | 18 160 грн. |
Unique Fotel Rover 2 Bl401 Magenta | 18 614 грн. |
Unique Fotel Rover 2 Bl401 Magenta | 19 068 грн. |
Крісло Rover 2 Unique 58x87x83.5 (ROVER2924G) 094107 | 18 150 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →