Комп'ютерне крісло Unique WAU Elastomer
Фото 7 |
Unique WAU Elastomer |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique WAU Elastomer
Усі ціни 18 →Крісло Unique Fotel Biurowy Wau Biały Elastomer Human Support | 24 600 грн. |
Unique Fotel Biurowy Wau Elastomer Biały Szary | 24 000 грн. |
Unique Fotel Biurowy Wau Elastomer Biały Szary | 24 600 грн. |
Unique Fotel Biurowy Wau Elastomer Biały Szary | 25 200 грн. |
Крісло Unique Wau Czarny / Szary Elastomer (W-609-B-8-Tpe) | 24 600 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →