Всесезонна шина Uniroyal AllSeasonExpert 2 235/50 R18 101V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal AllSeasonExpert 2 235/50 R18 101V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal AllSeasonExpert 2 235/50 R18 101V
Усі ціни 34 →Шина Uniroyal AllSeasonExpert 2 235/50 R18 101V XL FR | 4 814 грн. |
Uniroyal AllSeasonExpert 2 235/50 R18 101V XL FR | 5 141 грн. |
Uniroyal AllSeason Expert 2 235/50 R18 101V XL FR | 5 133 грн. |
Uniroyal AllSeasonExpert 2 (235/50R18 101V) | 5 087 грн. |
Uniroyal AllSeason Expert 2 235/50 R18 101V XL FR | 5 160 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →