Литий диск CMS C28 7,5x18/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 2Фото 18 | від 7 933 до 9 711 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації CMS C28 42
Характеристики
CMS C28 7,5x18/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7,5x18/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
CMS C28 CBG Schwarz Glanz (R18 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6) | 8 499 грн. |
CMS C28 (7.5J x 18 5x112 ET37 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 8 839 грн. |
Диски CMS C28 7,5x18 5x112 ET37 DIA66,6 (gloss black) (1002417321) | 8 057 грн. |
CMS C28 (7.5J x 18 5x112 ET37 DIA66.6) DMB Diamant Schwarz Matt На замовле | 9 711 грн. |
Диски CMS C28 7,5x18 5x112 ET37 DIA66,6 (diamond black) (1002265092) | 8 470 грн. |
Диски CMS C28 7,5x18 5x112 ET37 DIA66,6 (racing silver) (1002265083) | 7 933 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі