Літня шина Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T
Відео 2Фото 5 |
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T |
|
Якісна гума з "дощової" лінійки літніх шин від Uniroyal - одного із суббрендів маститої шинної компанії Continental AG. Відмінною особливістю цієї асиметричної моделі є ефект «акулячої шкіри» у структурі основних дренажних канавок. Їх поверхню зробили шорсткою для зниження турбулентності води та її моментального відведення з площини контактної плями. Як наслідок, шина максимально ефективно чинить опір акваплануванню і надійно тримається за мокре дорожнє полотно під колесами транспортного засобу.
У комплексі з «акулячою шкірою» працюють зигзагоподібні Aqua Twist, які в міру зношування протектора змінюють свою форму на благо забезпечення надійних зчіпних властивостей протягом усього експлуатаційного ресурсу пробігу гуми. Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T має у своєму розпорядженні масивні блоки в плечових зонах із округленим профілем, що підвищує стійкість автомобіля при маневруванні і покращує керованість в цілому. Шині у п'ятому поколінні наростили показники зносостійкості, зменшили шумність та збільшили плавність ходу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Купити Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T
Усі ціни 34 →Шина Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T | 2 280 грн. |
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T | 2 346 грн. |
Uniroyal RAINEXPERT 5 195/65 R15 91T (9021664532) | 3 960 грн. |
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T | 2 515 грн. |
Uniroyal RainExpert 5 (195/65R15 91T) | 2 259 грн. |
Модификації Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T
Ціни на Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91H | від 2 261 грн. | 32 пропозиції | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T | від 2 215 грн. | 34 пропозиції | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91V | від 3 024 грн. | 4 пропозиції | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 95H | від 3 452 грн. | 5 пропозицій | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 95T | від 2 594 грн. | 19 пропозицій |