Литий диск Replica TY5145 6x15/4x100 ET45 DIA54,1
Фото 2 | від 3 008 до 3 450 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica TY5145 1
Характеристики
Replica TY5145 6x15/4x100 ET45 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica TY5145 6x15/4x100 ET45 DIA54,1
Диск Replica TY5145 MB R15 W6,0 PCD4x100 ET45 DIA54,1 | 3 450 грн. |
Replica Replica TY5145 6x15 4x100 ET45 DIA54.1 MB | 3 008 грн. |
Replica TY5145 (R15 W6 PCD4x100 ET45 DIA54,1) 1945676 | 3 362 грн. |
Закрити
Схожі