Літня шина Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y
Відео 24Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y
Усі ціни 38 →Шина Uniroyal Rain Sport 5 225/45 R17 94Y XL FR | 3 060 грн. |
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y XL FR | 3 212 грн. |
Uniroyal RAINSPORT 5 225/45 R17 94Y (9014714079) | 4 780 грн. |
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y XL FR | 3 138 грн. |
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y XL FR | 3 389 грн. |
ще 20 пропозицій
"Нормальні шини за гарною ціною. Це мій не перший комплект цього виробника, але ця модель просто хороша, не більше. Я розумію, що це не найдорожча гума, тому претендувати на оцінку «відмінно» вона не може, але все ж таки бувало і краще. Так, вона м'яка, ям не відчувається, амортизація відмінна, ковтає вибоїни тільки так. Але з іншого боку ця сама м'якість і є її косяком. Не встигаю грижі «лікувати». м'яка Другу пошкодив про нерівний край асфальту на трасі Мене до цього теж стояв м'який комплект, але не настільки ж. Поворот теж веде себе впевнено, але ця м'якість ... Імовірно, в цьому і криється причина швидкого зносу протектора. ні, але знос і їх чутливість до пов редінням - це бляха м'яка, відмінне зчеплення з поверхнею дороги схильна до пошкоджень Ruslan: користуюся Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y
Ціни на Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 91Y | від 3 006 грн. | 35 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94W | від 4 968 грн. | 1 пропозиція | ||
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 94Y | від 3 039 грн. | 39 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 98Y | від 3 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →