Літня шина Kormoran UHP 225/45 R17 94Y
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran UHP 225/45 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran UHP 225/45 R17 94Y
Шини Kormoran UHP 225/45 ZR17 94Y XL | 3 740 грн. |
Kormoran UHP 225/45 R17 94Y XL 418475 | 3 434 грн. |
Kormoran UHP 225/45 R17 94Y XL | 3 672 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kormoran UHP 225/45 R17 94Y
Ціни на Kormoran UHP 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Kormoran UHP 225/45 R17 91Y | від 3 494 грн. | 3 пропозиції | ||
Kormoran UHP 225/45 R17 94V | від 2 281 грн. | 35 пропозицій | ||
Kormoran UHP 225/45 R17 94W | від 3 506 грн. | 3 пропозиції | ||
Kormoran UHP 225/45 R17 94Y | від 3 434 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →