Літня шина Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 94Y
Відео 9Фото 6 |
Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Купити Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 94Y
Усі ціни 45 →Шина Roadstone N Fera SU1 225/45 R17 94Y XL | 2 645 грн. |
Roadstone N'Fera SU1 225/45 R17 94Y XL | 2 752 грн. |
Roadstone N'Fera SU1 225/45 R17 94Y XL | 2 714 грн. |
Roadstone NFera SU1 225/45 R17 94Y XL | 3 024 грн. |
Nexen N FERA SU1 (225/45R17 94Y) | 2 704 грн. |
0 0 3 10 |
Купував спонтанно, дуже терміново і те, що було в наявності прямо зараз і на що вистачало грошей. Купувалася навесні 2021 року і експлуатувалася не найкращими дорогами. Ями і удари тримає добре, хоча гума трохи жорстка. У спеку не пливе, на сухому асфальті проблем із нею немає ніяких при швидкості до 120 км/год. Гума трохи шумна, але для мене це не проблема. У дощ та воду показала себе на 4 із 5, невелике аквапланування є при швидкості 100+. Дубеть гума починає приблизно за +5 - +7 градусів. Загалом гума себе показала шикарно, покупкою дуже задоволений. Хороша гума не за всі гроші світу. Керованість, ціна. Трохи галаслива. Владимир И: користуюся Nexen N`Fera SU1 195/65 R15 91H більше року |
Спочатку хотів Bridgestone turanza t005, але поки що вибирав бюджет розійшовся і попросив менеджера порадити іншу гуму. Порадив це. У розмірі 225/55 R17 Їжджу нормально. У середньому 60-80 км/година. На трасі 120-140 дорогу тримає добре, навіть на не дуже гарному асфальті. Нині у Києві дощі через день. А за кермом комфортно та спокійно. На мокрій дорозі поводиться добре, в поворотах почувається чудово, гальмування хороше. У мене в Jaguar S-TYPE звукоізоляція відмінна, тому про галасливість нічого особливого сказати не можу, але точно скажу що гума не галаслива, не понад тиха, але гума жорстка не може бути безшумною -Хороша поведінка на мокрій дорозі
-Добре тримає в поворотах -гальмування -Для мене тиха -Добре збалансувалася Може машина стала трохи жорсткішою Константин Левичев: користуюся Nexen N`Fera SU1 225/55 R17 101W менше місяця |
Чудова гума. Їжджу на великих швидкостях. З заводу стояла pirelli 235/45 R18. За 2 тижні впіймав по шишці на передні колеса. Попадав у дрібні ямки, яких в Україні пітьма. Купив 2 шини nexen 235/45 r18 y98.в ями потрапляв-політ нормальний. Гриж не виявив. З першого ж заїзду відчув їхню м'якість у порівнянні з жорсткими та гулкими піреллі. По шуму різниці не відчув, але після 200 км різниця сіала очевидна. Він і притерлися, але стали безшумними. Через свою м'якість в повороти входять не так чітко, як піреллі. Але якщо ви не входите в повороти на швидкості 130-150 км/год, ви не відчуєте різницю. У дощ не катався, але в сонці нарікань немає. Тримають дорогу та гальмують чудово. У лісі їздив піском, проблем не помітив. Рекомендую!!![censored] піреллі не беріть, якщо у вашому місті асфальт клали рукожопи. Будете, як на квадратних ковзанках їхати, ще й грижі ловити. М'які, нешумні, недорогі 100 $, із захисними бортиками. Грижі і шишки поки не зловили, хоча в ямки потрапляв. Погане входження у повороти на швидкості 130-150 км/год. Вальяжное.зате м'ягенько)) користуюся Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y тиждень рекомендую купити обов'язково |
Дітище південнокорейських шинників Nexen N'Fera SU1 є зручним літнім «взуттям» для широкого спектру легковиків, чи це міська малолітражка, чи повноприводні «залізні коні» зі швидкісними амбіціями.
Асиметрія у справі
Для моделі «намалювали» протектор асиметричної форми, який зумовлює відмінні тягово-зчіпні характеристики на сухому й мокрому дорожньому полотні. Три поздовжні ребра по центру бігової доріжки відповідають за курсову стійкість автошини й чуйні реакції на керманичі команди, а жорсткі плечовини забезпечують стійкість машини на дорозі під час закладання віражів.
Водоевакуація
Аквадренажна система Nexen N'Fera SU1 складається з квартету поздовжніх каналів водоевакуації і численних поперечних канавок, гострими крайками яких шина чіпляється за дорожню поверхню. Густа мережа прорізів на функціональних блоках протектора надійно протистоїть ризику відчути на своїй шкурі ефект аквапланування.
Від «А» до «Я»
Моделі віддають перевагу за малошумний і м'який хід. Шина «з'їдає» практично всі дрібні нерівності дорожнього полотна, забезпечуючи високий рівень комфорту поїздки. А ось боковини у неї видалися навіть занадто м'якими, через що великий ризик пошкодити їх при підкоренні бордюрів. Загалом автошина збалансована за всіма показниками від «А» до «Я», за що їй і віддають перевагу в бюджетному сегменті літньої гуми на національних теренах.
Модификації Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 94Y
Ціни на Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 91Y | від 3 649 грн. | 4 пропозиції | ||
Nexen N`Fera SU1 225/45 R17 94Y | від 2 640 грн. | 45 пропозицій |