Літня шина Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y ТОП-5хороше зчеплення 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y
Усі ціни 27 →Шина Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y XL | 2 725 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 225/45 ZR17 94Y XL | 2 823 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 225/45 ZR17 94Y XL | 2 758 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 VS5 225/45 R17 94Y XL | 3 085 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 (225/45R17 94Y) | 2 766 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y
Ціни на Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Maxxis Victra Sport 5 225/45 R17 94Y | від 2 712 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →