Намет Uquip Buzzy UV 50+
Відео 1Фото 5 |
Uquip Buzzy UV 50+
Призначення:пляжний намет
Сезонність:літо
Конструкція:вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.91 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Uquip Buzzy UV 50+
Усі ціни 17 →Палатка Uquip Buzzy UV 50+ Blue/Grey (241002) 971421 | 2 461 грн. |
Намет пляжний Uquip Buzzy UV 50+ Blue | 2 461 грн. |
Палатка Uquip Buzzy Uv 50+ Blue/Grey (241002) | 2 461 грн. |
Намет Uquip Buzzy UV 50+ Blue/Grey (241002) DAS301052 | 2 461 грн. |
Палатка Uquip Buzzy UV 50+ Blue/Grey (241002) DAS301052 | 2 461 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →