Матрац Eurosleep Cocos-Mix 80x190
Фото 5 | від 2 650 до 4 374 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Cocos-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Cocos-Mix 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos-Mix 80x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos-Mix Трикотаж 80х190 + сумка в подарок | 3 062 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 80х190 (5177) | 3 800 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 80х190 (5177) | 3 648 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Mix трикотаж 80x190 | 3 062 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix трикотаж 80х190 (5193) | 4 374 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо