Матрац Usleep SleepRoll Imperior 80x190
від 2 543 до 3 104 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Imperior 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Imperior 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Imperior 80x190
Сортувати
Usleep SleepRoll Imperior зима/лето 80*190 | 2 543 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Imperior 80х190 | 2 793 грн. |
Usleep SleepRoll Imperior зима/лето 80*190 | 3 103 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Imperior (Зима/Літо) 80x190 | 2 886 грн. |
Футон USLEEP SleepRoll Imperior Зима/Літо 80x190 (0273579761829) | 3 104 грн. |
Топпер-футон Usleep SleepRoll Imperior (Зима/Літо) 80x190 | 3 103 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL IMPERIOR 80x190 см | 3 102 грн. |
Закрити
Рекомендуємо