Газовий котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL 168.2 кВт
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL 168.2 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:168.2 кВт, площа ~ 1262 м²
Камера згоряння:закрита, димар 150/130 мм
Коди типових помилок у газових котлах VaillantРозшифровка кодів помилок, які з'являються на екранах найпопулярніших газових котлів Vaillant
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL
|
Коди типових помилок у газових котлах VaillantРозшифровка кодів помилок, які з'являються на екранах найпопулярніших газових котлів Vaillant
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL 168.2 кВт
Конденсационный котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK1606/3-E 0010016462 | 477 300 грн. |
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK1606/3-E | 489 500 грн. |
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK1606/3-E | 444 390 грн. |
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK1606/3-E 0010016462 | 489 499 грн. |
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK1606/3-E | 459 348 грн. |
Модификації Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL
Ціни на Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL |
---|---|---|---|---|
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL 84.1 кВт | від 407 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1206/3-E-HL 121.8 кВт | від 417 190 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL 168.2 кВт | від 444 390 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 2006/3-E-HL 210.2 кВт | від 487 190 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 2406/3-E-HL 252.2 кВт | від 529 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 2806/3-E-HL 294.3 кВт | від 557 290 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →