Газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5) 21 кВт (0010024603)
Фото 5 |
Газовий опалювальний котел підвищеної потужності. Модель використовує два контури циркуляції, завдяки чому може забезпечувати в обслуговуваному приміщенні обігрів і гаряче водопостачання. Теплова потужність налаштовується в діапазоні 2,7-21 кВт. Потенціалу пристрою досить, щоб якісно обігрівати об'єкт площею до 168 м2. Закрита камера згоряння використовує турбонаддув. Топка працює за технологією IoniDetect, що дозволяє виробляти тепло за умови мінімізації витрати газу.
Теплоносій можна гріти в межах 30-85 °C, а межа нагріву системи гарячого водопостачання становить 65 °C. опалювальний контур працює під тиском до 3 бар, система оснащується вбудованим насосом циркуляції. Газовий опалювальний котел Vaillant ecoTEC plus VUW 26cs / 1-5 забезпечений вбудованим програматором. При необхідності до пристрою можна підключити модуль віддаленого контролю, що дозволить діагностувати і налаштовувати роботу нагрівальної системи по мережі Інтернет, за допомогою будь-якого комп'ютерного пристрою, планшета або смартфона. Даний котел відрізняється неймовірно високим ККД. Завдяки конденсаційній системі топки виробляється додаткове тепло, що робить нагрів на 10-15% більш ефективним.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Купити Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5) 21 кВт
Усі ціни 19 →Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 (N-INT2) (0 | 67 300 грн. |
Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 26 кВт 0010 | 72 600 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 (N-INT2) | 67 060 грн. |
Конденсационный котел Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 (N-INT2) 001004396 | 72 600 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 Ioni ( | 72 600 грн. |
Модификації Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5)
Ціни на Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5) |
---|---|---|---|---|
Vaillant ecoTEC plus VUW 26CS/1-5) 21 кВт | від 63 750 грн. | 19 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC plus VUW 32CS/1-5 27 кВт | від 68 650 грн. | 17 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 33.3 кВт | від 74 550 грн. | 18 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC plus VUW 40CS/1-5 35.7 кВт | від 83 850 грн. | 19 пропозицій |