Газовий котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK INT 656/4 60.1 кВт
Одноконтурний газовий конденсаційний підлоговий котел високої потужності з мікропроцесорним управлінням, інноваційною мультисенсорною системою і турбованою камерою згоряння. Є топовою моделлю сімейства Vaillant ecoVIT зразка 2015 року. Оснащений закритою камерою згоряння, відрізняється вражаючою ефективністю та вражаючою корисною тепловою потужністю (до 60,1 кВт). Такої теплопродуктивності цілком достатньо для організації опалення великих будинків, що окремо стоять, а також офісних, комерційних і комунально-побутових приміщень загальною площею до 481 м².
Є енергоефективним рішенням з примусовим видаленням продуктів горіння, що дозволяє монтувати котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK INT 656/4 безпосередньо в житлових зонах. У порівнянні з класичними моделями ця модель має помітно вищий ККД, що при однаковій тепловій потужності забезпечує суттєву економію газу. Такий позитивний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, яке дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари, що присутня в гарячих димових газах. Котел обладнаний модульованим газовим пальником (від 20 до 100%) та високоефективними теплообмінниками. Для зручної та безпечної експлуатації є наочна панель управління з LCD-індикатором та багатоступінчаста система захисних блокувань.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Купити Vaillant ecoVIT exclusiv VKK INT 656/4 60.1 кВт
Усі ціни 10 →Газовий котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 656/4 INT | 190 879 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 656/4 INT 0010007526 | 214 900 грн. |
Конденсационный котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 656/4 INT 0010007526 | 214 900 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 656/4 INT | 188 800 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoVIT exclusiv VKK 656/4 INT ( | 220 400 грн. |