Всесезонна шина Valsa F-328 165/80 R13 78P
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Valsa F-328 165/80 R13 78P |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valsa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valsa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valsa F-328 165/80 R13 78P
Усі ціни 30 →Шина Valsa Ф-328 6,45/ R13 78P | 1 984 грн. |
Valsa Ф-328 6.45 R13 78P | 2 062 грн. |
Valsa Ф-328 165/80 R13 78P | 1 744 грн. |
Valsa Ф-328 6.45 R13 78P | 1 806 грн. |
Valsa F-328 6.45/80 R13 | 1 997 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо