Електрочайник Vegas VEK-6060R червоний
Фото 5 |
Vegas VEK-6060R 2020 рікподвійні стінки |
|
Простий, зручний у використанні і досить яскравий електрочайник для швидкого приготування окропу. Внутрішні поверхні колби, включаючи кришку, створені із нержавіючої сталі. За відсутності контакту з пластиком гаряча вода зберігає чистоту смаку та аромату. Це дуже економічний чайник – потужність моделі становить лише 1500 Вт. Але за рахунок подвійних стін колба набагато швидше нагрівається і довго утримує тепло.
Електрочайник Vegas VEK-6060R дозволяє за один сеанс нагріву отримати великий об'єм окропу – аж до 1.8 л. Такої кількості гарячої води вистачить на сім класичних чашок. Це практична та стильна модель. Шнур легко коротшає за допомогою котушки в нижній частині платформи. Корпус червоного кольору вносить різноманітність у дизайн. На колбі передбачений тонкий хромований кантик, що гармонує з носиком.
Таке оформлення чаші успішно доповнить кулінарний куточок. Кришка зручно відкривається та надійно фіксується за рахунок пружинного кнопкового кріплення. Для нагрівання води застосовується плоский окроп. Це ефективний інтегрований ТЕН, захищений накладкою з харчової сталі. Нагрів включається зручною двопозиційною кнопкою на ручці. Для підвищення зручності передбачено світлодіодний індикатор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Купити Vegas VEK-6060R червоний
Усі ціни 11 →Електрочайник Vegas VEK-6060R | 509 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-6060R | 820 грн. |
Електрочайник Vegas Vek 6060R | 570 грн. |
Vegas VEK-6060R | 446 грн. |
Чайник Vegas VEK-6060R | 486 грн. |