Електрочайник Vegas VEK-4070W 1500 Вт 1.8 л білий
Фото 4 |
Vegas VEK-4070W 2020 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VEK-4070W 1500 Вт 1.8 л білий
Усі ціни 10 →Електрочайник Vegas VEK-4070W | 860 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-4070W | 613 грн. |
Vegas VEK-4070W | 488 грн. |
Чайник Vegas VEK-4070W | 526 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-4070W | 399 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →