Електрочайник Vegas VEK-0038W 2200 Вт 1.7 л білий
Фото 3 |
Vegas VEK-0038W 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VEK-0038W 2200 Вт 1.7 л білий
Усі ціни 13 →Електрочайник Vegas VEK-0038W | 920 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-0038W | 677 грн. |
Vegas VEK-0038W | 552 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-0038W | 549 грн. |
Чайник Vegas VEK-0038W | 607 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →