Електрочайник Vegas VEK-5181Y 1500 Вт 1.8 л жовтий
Фото 6 |
Vegas VEK-5181Y 2022 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VEK-5181Y 1500 Вт 1.8 л жовтий
Усі ціни 10 →Електрочайник Vegas VEK-5181Y | 624 грн. |
Vegas VEK-5181Y | 499 грн. |
Чайник Vegas VEK-5181Y | 567 грн. |
Електрочайник Vegas VEK-5181Y | 399 грн. |
Електрочайник Vegas VEK5181Y | 637 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →