Змішувач Venezia Diamond Elegance 5010601
Фото 8 |
Venezia Diamond Elegance 5010601 без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venezia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venezia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venezia Diamond Elegance 5010601
Смеситель VENEZIA Diamond Elegance 5010601 | 2 373 грн. |
Смеситель для ванной Venezia Diamond Elegance 5010601 | 1 839 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Diamond Elegance 5010601 | 3 161 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Elegance Diamond 5010601 | 4 464 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Diamond Elegance 5010601 Хром (153942) | 2 259 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →