Змішувач Venezia Kapadokya 5010902
Фото 13 |
Venezia Kapadokya 5010902 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venezia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venezia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venezia Kapadokya 5010902
Усі ціни 19 →Смеситель для кухни Venezia Kapadokya 5010902-03 | 1 337 грн. |
Змішувач кухонний VENEZIA білий Kapadokya 5010902-07 | 2 291 грн. |
Змішувач кухонний білий VENEZIA Kapadokya 5010902-07 | 1 650 грн. |
Смеситель для кухни Venezia Kapadokya 5010902-07 | 1 337 грн. |
Смеситель для кухни Venezia Kapadokya 5010902-08 | 1 337 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →