Змішувач Ferro Algeo BAG1
Відео 1Фото 2 |
Ferro Algeo BAG1 Algeoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Algeo BAG1
Усі ціни 11 →Ferro Ferro Algeo BAG1 | 2 990 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Algeo хром лат | 2 990 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Algeo чорний (BAG1BL) BAG1BL | 3 859 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO ALGEO BAG1 | 2 990 грн. |
Ferro Ferro BAG1BL | 3 859 грн. |
ще 6 пропозицій
Дістався цей змішувач при покупці квартири. На вигляд, в принципі, нормальний, але в іншому так собі... Досить важко плавно відрегулювати натиск/температуру, оскільки механізм змішувача не рухається плавно, а лише якимись ривками, навіть трохи зі скрипом. Також бувають заїдання у верхньому положенні механізму перемикання душ/кран, після цього потрібно скручувати декоративну кришку і смикати механізм плоскогубцями. Нормальний вигляд, поки не поіржавів:) Неякісно зроблені механізми, що рухаються Валерій O.: користуюся Ferro Algeo BAG1 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →