Кухонна мийка VENTOLUX Stella 780x500 780х500
Фото 24 |
VENTOLUX Stella 780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Stella 780x500 780х500
Усі ціни 55 →Кухонна мийка VentoLux STELLA BLUE SAND 765x485x200,205976595641 | 5 813 грн. |
VENTOLUX STELLA (GRAY GRANIT) 765X485X200 | 5 813 грн. |
VENTOLUX STELLA (SPACE BLACK) 765X485X200 | 5 813 грн. |
МОЙКА кухонная ventolux stella (blue sand) 780x500x200 | 5 813 грн. |
Мойка кухонная Ventolux STELLA (SPACE BLACK) | 5 813 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →