Кухонна мийка Franke City UCG 611-62 114.0615.391 620x500
Фото 5 |
Franke City UCG 611-62 114.0615.391 |
|
Мийка зроблена з міцного матеріалу Fragranit з антибактеріальним захистом Sanitized.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke City UCG 611-62 114.0615.391 620x500
Franke City UCG 611-62 | 5 650 грн. |
Кухонна мийка граніт FRANKE City UCG 611-62 (114.0701.825) онікс | 5 750 грн. |
Кухонна мийка граніт FRANKE City UCG 611-62 (114.0701.826) сірий камінь | 5 500 грн. |
Кухонна мийка граніт FRANKE City UCG 611-62 (114.0615.389 / 114.0701.824) | 6 250 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →