Витяжний вентилятор VENTS D 125 DBTH
Відео 17 | від 2 487 до 2 619 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:125 мм Продуктивність:180 м³/год Шум:35 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 125 DBTH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 DBTH:
- Вага — 0.74 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 DBTH — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 DBTH L — двигун на підшипниках
- Модель 125 D — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 125 D K — має зворотний клапан
- Модель 125 DT — має таймер вимкнення
- Модель 125 DT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 125 DTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 125 DTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 125 DB — має шнурковий вимикач
- Модель 125 DB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 125 DBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 125 DBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS D 125 DBTH
Сортувати
Вытяжной вентилятор Vents 125 ДВТН | 2 488 грн. |
Вентилятори Vents 125 ДВТН До 0000217176 | 2 619 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ДВТН | 2 487 грн. |
Вентилятори Vents 125 ДВТН 0000217173 | 2 487 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ДВТН ДО | 2 619 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо