Витяжний вентилятор VENTS D 150 DB
Відео 17 | від 1 488 до 1 824 грн. Порівняти ціни 7 →Розмір:150 мм Продуктивність:292 м³/год Шум:38 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 150 DB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 DB:
- Вага — 0.92 кг
- Споживання струму — 0.13 A
Де купити VENTS D 150 DB
Сортувати
Вентс Вентс 150 ДВ | 1 693 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 150 ДВ | 1 694 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 150 ДВ | 1 693 грн. |
Вентилятори Vents 150 ДВ До 0000218122 | 1 603 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ДВ ДО | 1 824 грн. |
Вентилятори Vents 150 ДВ 0000218115 | 1 488 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ДВ | 1 693 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо