Сучкоріз Verano 71-832
Verano 71-832 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verano 71-832
Секатор VERANO для гілок 625мм d зрізу 25мм зріз прямий 71-832 | 820 грн. |
Секатор для гілок VERANO 625мм, зріз прямий 71-832 | 670 грн. |
Секатор садовий Verano 71-832 для гілок 625мм зріз прямий VERANO | 901 грн. |
Гілкоріз садовий Verano 71-832 625 мм | 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →