Сучкоріз Verano 71-833
Verano 71-833 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verano 71-833
Секатор VERANO для гілок 730мм d зрізу 35мм зріз косий 71-833 | 1 054 грн. |
Секатор для гілок 730мм d зрізу 35мм зріз косий VERANO (art:71-833) | 980 грн. |
Секатор садовий Verano 71-833 для гілок 700мм зріз косий VERANO | 1 169 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →