Сучкоріз Yato YT-8832
Yato YT-8832 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8832
Усі ціни 9 →Сучкорез Yato (YT-8832) | 853 грн. |
Сучкорез с наковальней Yato YT-8832 | 799 грн. |
Гілкоріз Yato 62.5 см | 829 грн. |
Гілкоріз YATO з ковадлом 635 мм (YT-8832) | 829 грн. |
Секатор для обрізки гілок Yato 25 мм 635 мм (YT-8832) | 853 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →