Сучкоріз Yato YT-8833
Yato YT-8833 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8833
Усі ціни 12 →Сучкорез Yato (YT-8833) | 825 грн. |
Сучкорез Yato YT-8833 | 799 грн. |
Сучкоріз Yato 70.5 см | 802 грн. |
Гілкоріз YATO 705 мм (YT-8833) | 802 грн. |
Секатор для обрізки гілок Yato 35 мм 705 мм (YT-8833) | 825 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →