SSD Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 ГБ
Transcend TS500GSSD225S 2022 рік220S/225S (TLC, 3D TLC) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 ГБ
Усі ціни 19 →Transcend SSD225S 3D NAND 500GB 2.5" (TS500GSSD225S) TS500GSSD225S | 1 819 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 225S 500GB 2.5" SATA III (TS500GSSD225S) | 1 969 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD225S 500 GB (TS500GSSD225S) SSD225S 500 GB (T | 1 744 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD225S 500 GB (TS500GSSD225S) TS500GSSD225S | 1 824 грн. |
Transcend 500GB SATA 225S (TS500GSSD225S) ts500gssd225s | 1 905 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD225S TS500GSSD225S
Ціни на Transcend SSD225S TS500GSSD225S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 ГБ | від 1 704 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 ТБ | від 3 002 грн. | 25 пропозицій | ||
Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 ТБ | від 5 432 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →