SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ
Відео 2Фото 12 |
Patriot Memory VP4300L1TBM28H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ
Усі ціни 18 →Patriot Viper VP4300 Lite 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (VP4300L1TBM28H) VP | 3 545 грн. |
SSD-накопичувач Patriot Viper VP4300 Lite 1TB M.2 2280 (VP4300L1TBM28H) | 3 639 грн. |
Накопитель SSD 1TB Patriot VP4300 Lite M.2 2280 PCIe 4.0x4 (VP4300L1TBM28H | 3 450 грн. |
PATRIOT Viper VP4300 Lite 1 TB (VP4300L1TBM28H) | 3 690 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 1 TB (VP4300L1TBM28H) vp4300l1tbm28h | 3 950 грн. |
Наступне покоління у витонченому стилі
Patriot Viper VP4300 Lite представляє вдосконалену та доступнішу версію оригінальної моделі VP4300. Він оснащений тонким радіатором із графену, який поєднує в собі алюміній та вуглець із видатною теплопровідністю. Шляхом відмови від окремого чипа оперативної пам'яті вдалося знизити собівартість. На його місце встановлено контролер без оперативної пам'яті (DRAM-less), що підтримує HMB, що розшифровується як Host Memory Buffer.
Інтелектуальне кешування
Ця інноваційна технологія використовує частину оперативної пам'яті комп'ютера як кеш для диска. Це призводить до вражаючих пікових швидкостей читання та запису для інтерфейсу PCIe 4.0: 7400 МБ/с та 6400 МБ/с відповідно. Однак слід зазначити, що у разі використання в PlayStation 5 швидкості будуть трохи нижчими – 6100 МБ/с, оскільки це обумовлено обмеженнями функціональності самої ігрової консолі.
Довгострокове вкладення
Вражаючий ресурс перезапису 800 ТБ для однотерабайтної версії диска вказує використання надійної пам'яті типу TLC. Цей тип пам'яті записує в одну комірку даних всього три біти, тоді як більш дешевий тип пам'яті QLC записує відразу чотири біти, що може прискорити зношування. У результаті Patriot Memory надає розширену гарантію на п'ять років, гарантуючи довговічність та надійність накопичувача.
Модификації Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H
Ціни на Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H 500 ГБ | від 2 231 грн. | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ | від 3 447 грн. | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ | від 7 011 грн. | 6 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ | від 11 599 грн. | 33 пропозиції |