SSD Verbatim Vi560 S3 M.2 49365 2 TB
![]() |
Verbatim 49365 2024 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Vi560 S3 M.2 49365 2 TB
Усі ціни 6 →SSD накопичувач Verbatim Vi560 S3 2 TB (49365) | 13 991 грн. |
| 14 066 грн. | ![]() |
| 15 020 грн. |
| 13 988 грн. |
| 13 985 грн. | ![]() |
| 13 994 грн. |
Модификації Verbatim Vi560 S3 M.2 49365
| Ціни на Verbatim Vi560 S3 M.2 49365 |
|---|---|---|---|---|
| Verbatim Vi560 S3 M.2 49364 1 TB | від 10 428 грн. | 2 пропозиції | ||
| Verbatim Vi560 S3 M.2 49365 2 TB | від 13 985 грн. | 7 пропозицій | ||
| Verbatim Vi560 S3 M.2 49362 256 GB | від 2 265 грн. | 13 пропозицій | ||
| Verbatim Vi560 S3 M.2 49363 512 GB | від 4 655 грн. | 13 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →