SSD Apacer AS2280Q4U AP2TBAS2280Q4U-1 2 ТБ
Відео 3Фото 9 |
Apacer AP2TBAS2280Q4U-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280Q4U AP2TBAS2280Q4U-1 2 ТБ
Усі ціни 23 →Apacer AS2280Q4U 2 Tb (AP2TBAS2280Q4U-1) | 7 001 грн. |
Apacer AS2280Q4U 2 Tb (AP2TBAS2280Q4U-1) | 6 805 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS2280Q4U 2TB M.2 NVMe (AP2TBAS2280Q4U-1) | 7 039 грн. |
SSD накопитель Apacer as2280q4u 2tb m.2 2280 (ap2tbas2280q4u-1) | 7 241 грн. |
Apacer AS2280Q4U 2 TB (AP2TBAS2280Q4U-1) | 6 782 грн. |
ще 18 пропозицій
Дуже швидкий SSD. Тільки встановивши, але тест пройшов добре. Буду використовувати для ігор та віртуальних машин. Швидкість, комплектація Важко дізнатися інформацію про модель чіпу та модулів пам'яті Петро: користуюся Apacer AP2TBAS2280Q4U-1 менше місяця
Не знаю чего там важкого загуглить на TechPowerUp есть вся инфа. PS5018-E18-41, Micron B47R.
На этом же ресурсе есть инфа с этим же устройством, но с другим контролером и памятью: MAP1602A Falcon Lite, YMTC Xtacking 3.0 без DRAM Cache. Модель AP2TBAS2280Q4U-1 определяется в 2-х разных исполнениях. Но это так... на внимательность) |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280Q4U AP2TBAS2280Q4U-1
Ціни на Apacer AS2280Q4U AP2TBAS2280Q4U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280Q4U AP512GAS2280Q4U-1 512 ГБ | від 2 360 грн. | 19 пропозицій | ||
Apacer AS2280Q4U AP1TBAS2280Q4U-1 1 ТБ | від 3 722 грн. | 18 пропозицій | ||
Apacer AS2280Q4U AP2TBAS2280Q4U-1 2 ТБ | від 6 661 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →