SSD Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E2T0BW 2 ТБ
Відео 2Фото 6 |
Samsung MZ-V9E2T0BW 1 ТБ2 ТБ |
|
Ємний, високопродуктивний споживчий SSD-накопичувач ємністю 2000 ГБ, побудований на базі контролера Samsung Piccolo, що управляє. Samsung 990 EVO позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, є представником популярної продуктової лінійки EVO, до якої входять швидкі, сучасні, технічно просунуті SSD-накопичувачі від Samsung. За заявою виробника є першим у світі M.2 SSD із гібридним інтерфейсом PCI-E, здатним працювати в режимах x4 PCIe 4.0 та x2 PCIe 5.0.
А в якості основи тут використовується 133-шаровий V6P TLC NAND флеш-пам'ять власного виробництва, що відрізняється підвищеною надійністю та гідною продуктивністю вводу/виводу. Незалежно від шини швидкісні показники пристрою не змінюються, забезпечуючи до 5000/4200 МБ/с для послідовного читання/запису. Крім високих лінійних швидкостей потрібно відзначити високу ефективність: показники IOPS даної моделі знаходяться на рівні 700 - 800 тисяч операцій за секунду, що помітно впливає на швидкість накопичувача при одномоментних високих навантаженнях, наприклад, копіюванні величезної кількості дрібних файлів за один раз.
Завдяки використанню технології Host Memory Buffer (HMB) для прямого підключення до DRAM процесора, накопичувач не страждає від просідання швидкості при тривалому використанні навіть без використання DRAM-буфера. Ну а низьке нагрівання контролера та солідне зниження енергоефективності (прим: на 70% нижче в порівнянні з минулим поколінням EVO) дозволило позбутися зовнішнього радіатора та мінімізувати витрати заряду батареї при використанні в ноутбуках та ультрабуках.
Приналежність до універсального формату M.2 2280 дозволяє з однаковим успіхом використовувати дітище Samsung у потужних робочих ПК, компактних ультрабуках та портативних ігрових консолях. Всі ці фактори роблять Samsung 970 EVO цікавим варіантом на роль універсального системного накопичувача, швидкодіючого архіву чи бібліотеки для гри. Високий рівень надійності підтверджує 5-річна офіційна гарантія та гідний ресурс гарантованого запису (TBW) у 1200 ТБ. Крім версії на 2 ТБ, виробник анонсував більш доступну версію Samsung 990 EVO з 1 ТБ пам'яті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E2T0BW 2 ТБ
Усі ціни 49 →Samsung 990 EVO V-NAND TLC 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 2.0 (MZ-V9E2T0BW) MZ- | 8 012 грн. |
SSD диск Samsung 990 EVO 2TB M.2 NVMe TLC PCIe 5.0 (MZ-V9E2T0BW) MZ-V9E2T0 | 7 909 грн. |
Накопичувач SSD 2ТB Samsung 990 EVO M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe V-NAND TLC ( | 7 968 грн. |
Накопичувач SSD Samsung M.2 2TB PCIe 4.0 990EVO MZ-V9E2T0BW | 9 857 грн. |
Накопитель SSD Samsung 990 EVO 2ТB M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe V-NAND TLC (M | 9 669 грн. |
Модификації Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E2T0BW
Ціни на Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E1T0BW 1 ТБ | від 4 095 грн. | 50 пропозицій | ||
Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E2T0BW 2 ТБ | від 6 864 грн. | 49 пропозицій |