SSD Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB
![]() |
Verbatim 53230 1 TB512 GB |
|
У комплект поставки входить програмне забезпечення Nero Backup, за допомогою якого ви в будь-який час можете зробити резервну копію всіх файлів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB
Усі ціни 6 →SSD накопичувач Verbatim STORE'N'GO Portable 1TB USB 3.2 (53230) | 5 947 грн. |
SSD накопичувач Verbatim STORE'N'GO Portable 1TB USB 3.2 (53230) 53230 | 5 951 грн. | ![]() |
| 6 637 грн. |
| 5 944 грн. |
| 5 941 грн. | ![]() |
| 5 950 грн. |
Модификації Verbatim Store n Go USB 3.2 53230
| Ціни на Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 |
|---|---|---|---|---|
| Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB | від 5 941 грн. | 7 пропозицій | ||
| Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 512 GB | від 4 164 грн. | 4 пропозиції | ||
Рекомендуємо