USB-флешка Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ
Відео 1Фото 3 |
Verbatim PinStripe USB 3.0 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ
Усі ціни 13 →Verbatim 16GB PinStripe Black USB 3.0 (49316) | 272 грн. |
Флеш-накопитель Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ - чорний 49316 | 272 грн. |
USB флеш накопичувач Verbatim 16GB PinStripe Black USB 3.2 (49316) | 208 грн. |
Verbatim 16 GB PinStripe USB 3.0 Black (49316) 49316 | 275 грн. |
Verbatim 49316 | 237 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim PinStripe USB 3.0
Ціни на Verbatim PinStripe USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ | від 208 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 32 ГБ | від 234 грн. | 13 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 128 ГБ | від 388 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →