Карта пам'яті Verbatim Pro U3 microSD 512 ГБ (47046)
Verbatim Pro U3 microSDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Pro U3 microSD 512 ГБ
Усі ціни 6 →Карта памяти Verbatim PRO SDHC 512ГБ (UH-3) с адаптером 47046 | 1 469 грн. |
Verbatim Pro microSDHC (47046) 512GB Class UH-3 + SD-адаптер 47046 | 1 799 грн. |
Verbatim Pro microSDHC 512GB UH-3 + SD-adapter (47046) — Карта пам'яті SDH | 1 680 грн. |
Verbatim PRO SDHC 512ГБ UH-3 (47046) PROSDHC512ГБUH-3(47046) | 1 805 грн. |
Карта пам'яті Verbatim Pro microSDHC 512GB Class UH-3 + SD-адаптер (47046) | 1 872 грн. |
Карта пам'яті VERBATIM microSD Pro 512GB UHS-I U3 V30 A2 Class 10 + SD-ada | 2 021 грн. |
Модификації Verbatim Pro U3 microSD
Ціни на Verbatim Pro U3 microSD |
---|---|---|---|---|
Verbatim Pro U3 microSD 64 ГБ | від 315 грн. | 6 пропозицій | ||
Verbatim Pro U3 microSD 256 ГБ | від 1 079 грн. | 5 пропозицій | ||
Verbatim Pro U3 microSD 512 ГБ | від 1 469 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →